آموزش اتصال گوشی های اندرویدی به تلویزیون

مجموعه: دانلود
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • آموزش اتصال گوشی های اندرویدی به تلویزیون
 •  

  آموزش اتصال گوشی های اندرویدی به تلویزیون
   
   
  آموزش اتصال گوشی های اندرویدی به تلویزیون
   
   
  با توجه به تکنولوژی های جدید می توانید علاوه بر لپ تاپ و کامپیوتر های شخصی، گوشی های هوشمند اندرویدی خود را نیز به تلویزیون متصل کنید. شما می توانید با اتصال گوشی اندرویدی خود به تلویزیون بدون کاهش کیفیت به مشاهده عکس و فیلم های خود بپردازید یا وب گردی نمایید. همچنین می توانید کنترولر کنسول مورد نظر را از طریق بلوتوث به گوشی متصل کرده و به بازی کردن بپردازید. در این مقاله 2 روش آسان و سریع برای اتصال گوشی های اندرویدی به تلویزیون را بررسی خواهیم کرد. با سرزمین دانلود همراه باشید.
   
   
  روش 1 : استفاده از کابل های HDMI
   
  اکثر تلویزیون های ساخت دهه اخیر به کابل HDMI مجهز شده اند. توسط کابل HDMI می توانید صدا و تصویر دیجیتال را با بالاترین کیفیت دریافت نمایید. این کابل ها در سه سایز مختلف تولید می شوند. از سایز های A و B برای اتصال دستگاه های خانگی، کنسول های بازی، تبلت ها و دیگر وسیله هایی که محدودیت فضایی ندارد استفاده می شوند. از سایز C این کابل که HDMI کوچک یا مینی نام گرفته است، می توانید برای اتصال گوشی خود به تلویزیون استفاده نمایید. 
   
  روش اتصال نیز بسیار آسان بوده و تنها کافی است سر کوچک کابل که در سایز C می باشد را به گوشی و سر دیگر را به تلویزیون متصل نمایید. دقت داشته باشید برای اتصال از طریق HDMI باید درگاه مخصوص HDMI در تبلت یا گوشی شما قرار گرفته شده باشد.
   
  آموزش اتصال گوشی های اندرویدی به تلویزیون
   
   
   
  روش 2: استفاده از پورت MicroUSMHL
   
  اگر گوشی یا تبلت شما به درگاه HDMI مجهز نشده است می توانید از پورت MicroUSMHL (کابل MHL) استفاده نمایید. این پورت از 2 درگاه تشکیل شده است. درگاه ورودی Micro USB می باشد که به گوشی شما متصل شده و درگاه خروجی آن HDMI می باشد که توسط آن می توانید گوشی را به تلویزیون متصل نمایید.
   
  آموزش اتصال گوشی های اندرویدی به تلویزیون
   
   
  نکته حائز اهمیت در استفاده از این روش، شارژ شدن گوشی شما می باشد. پس از اتصال گوشی از طریق پورت MicroUSMHL به تلویزیون، گوشی شما توسط برق تلویزیون شروع به شارژ شدن خواهد کرد.
   
   
   
  آموزش اتصال گوشی های اندرویدی به تلویزیون سایر مقالات مربوط به اندروید
   

  کلمات کلیدی :

  اندروید گوشی هوشمند اتصال گوشی اندروید به تلویزیون بازی با گوشی اندروید در تلویزیون

  دسته بندی : مقالات > موبایل و تبلت : اندروید

  ( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

  http://www.sarzamindownload.com/contents/4432/

  کلمات کلیدی : روش آموزش با نکته اکثر اگر ( () (کابل ) )استفاده ? ?اتصالگوشیاندرویدبهتلویزیوناتصال ?اندرویداندروید ?بازیباگوشیاندرویددرتلویزیونبازی ?موبایل ?گوشیهوشمندگوشی آسان آن اتصال اخیر از است است، استفاده اند اندروید اندروید اندرویدی اهمیت اولین این با بازی بازی، باشد باشد باشید باشید روش بالاترین باید بدون بر برای بررسی برق بسیار بلوتوث بندی بنویسید به بوده بپردازید تاپ تبلت تشکیل تصویر تلویزیون تلویزیون تلویزیون، تنها توانید توجه توسط تولید تکنولوژی جدید حائز خانگی، خروجی خواهد خواهیم خود داشته دانلود در درگاه دریافت دسته دستگاه دقت دهه دیجیتال دیگر را روش روش، ساخت سایر سایز سر سرزمین سریع سه شارژ شخصی، شدن شده شروع شما شوند صدا طریق علاوه عکس فضایی فیلم قرار لپ متصل مجهز محدودیت مختلف مخصوص مربوط مشاهده مقالات مقاله مورد می مینی نام ندارد نشده نظر نمایید نمایید نمایید روش نیز ها های هایی همراه همچنین هوشمند و وب ورودی وسیله پس پورت کابل کافی کامنت کامپیوتر کاهش کرد کرد کردن کرده کلمات کلیدی کنترولر کنسول کنید که کوچک کیفیت گردی گرفته گوشی یا

   

  

  طرز تهیه چیپس خانگی

  ته چین ماکارونی

  نرم افزار مدیریت پسورد

  دانلود گوگل پلی استور اندروید

  دانلود آهنگ جدید علی لهراسبی

  

  فال انبیا اصلی

 • دانلود سرزمین
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :