آموزش بررسی وضعیت آب و هوا با خط فرمان

مجموعه: دانلود
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • آموزش بررسی وضعیت آب و هوا با خط فرمان
 •  

  آموزش بررسی وضعیت آب و هوا با خط فرمان
   
   
  آموزش بررسی وضعیت آب و هوا با خط فرمان
   
   
   
  تا کنون برنامه های بسیار جذابی برای نمایش وضعیت آب و هوا خصوصا برای اندروید ارائه شده است که توانایی مشاهده رویدادهای آب و هوایی را به کاربر می دهند. اما بدون این اپلیکیشن ها نیز می توانید از وضعیت آب و هوایی کلیه شهرهای دنیا با خبر باشید. شما بوسیله خط فرمان Command Prompt می توانید با یک دستور ساده و کوتاه، درجه دما و اوضاع آب و هوایی شهر خودتان را به آسانی چک کنید. 
   
  1– run را اجرا کنید سپس دستور cmd  را تایپ کنید. اگر از ویندوز سون استفاده میکنید، کافیست در استارت منوی خورد کلمه cmd را تایپ کنید. تا وارد محیط Command Prompt شوید.
   
  2– اکنون در صفحه دستوردهی کد زیر را وارد کنید:
   
  finger city@graph.no
   
   
  3– در این قسمت کلمه city را حذف کرده و به جای آن نام شهر مورد نظر خود را وارد کنید و توجه داشته باشید که اسم شهر مورد نظرتان را باید انگلیسی وارد کنید. مانند مثال زیر:
   
  finger tehran@graph.no
   
  آموزش بررسی وضعیت آب و هوا با خط فرمان
   
   
  در آخر، نتیجه را به صورت یک نمودار مشاهده خواهید کرد. در این نمودار، ستون عمودی درجه دمای هوا را بر مبنای سانتی‌گراد و ردیف افقی نشان دهنده ساعات آینده امروز و روزهای بعد است. در ضمن اطلاعاتی نیز راجع به سرعت باد و مقدار بارش باران نیز به شما ارائه می شود.
   
   
  آموزش بررسی وضعیت آب و هوا با خط فرمان سایر مقالات مربوط به خط فرمان

  کلمات کلیدی :

  خط فرمان محیط Command Prompt بررسی وضعیت آب و هوا با خط فرمان CMD

  دسته بندی : مقالات > سایر مقالات آموزشی

  ( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

  http://www.sarzamindownload.com/contents/4459/

  کلمات کلیدی : تا در آموزش ( () ) ? ?بررسیوضعیتآبوهواباخطفرمانبررسی ?خطفرمانخط ?سایر ?محیطمحیط @ @ آب آخر، آسانی آموزشی آن آینده اجرا ارائه از است استارت استفاده اسم اطلاعاتی افقی اما امروز اندروید انگلیسی اوضاع اولین اپلیکیشن اکنون اگر این با باد باران بارش باشید باید بدون بر برای بررسی برنامه بسیار بعد بندی بنویسید به بوسیله تا تایپ توانایی توانید توجه جای جذابی حذف خبر خصوصا خط خواهید خود خودتان خورد داشته در درجه دسته دستور دستوردهی دما دمای دنیا دهند دهنده را راجع ردیف روزهای رویدادهای زیر زیر ساده ساعات سانتیگراد سایر ستون سرعت سون سپس شده شما شهر شهرهای شود شوید صفحه صورت ضمن عمودی فرمان فرمان قسمت مانند مبنای مثال محیط مربوط مشاهده مقالات مقدار منوی مورد می میکنید، نام نتیجه نشان نظر نظرتان نمایش نمودار نمودار، نیز ها های هوا هوایی و وارد وضعیت ویندوز چک کاربر کافیست کامنت کد کرد کرده کلمات کلمه کلیدی کلیه کنون کنید کنید کنید که کوتاه، یک

   

  

  اس ام اس عاشقانه

  سفت کردن باسن

  هیپنوتیزم چیست

  دانلود سریال گریم با دوبله فارسی

  دانلود برنامه Telegram

  

  فال حافظ

 • دانلود سرزمین
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :