آموزش جستجوی تصاویر بر اساس سایز در گوگل

مجموعه: دانلود
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • آموزش جستجوی تصاویر بر اساس سایز در گوگل
 •  

  آموزش جستجوی تصاویر بر اساس سایز در گوگل

   

   

  آموزش جستجوی تصاویر بر اساس سایز در گوگل

   

   

  کسانی که در گوگل به جستجوی عکس میپردازند حتما با این مشکل مواجه شده اند که سایز تصاویر بسیار کوچک نیز در جستجوی آنها نمایش داده میشود و یا بالعکس اگر به دنبال عکسی با سایز کوچک هستند عکس های بزرگ نیز نمایش داده میشود.

   

  در ادامه روش جستجوی تصاویر بر اساس سایز در گوگل را آموزش خواهیم داد.

   

  ابتدا جمله مورد نظر خود را در گوگل (حالت معمولی) سرچ کنید. وقتی گوگل نتایج را به شما نمایش داد، تب تصاویر یا image را برگزینید.

  در این بخش تصاویر مختلف با سایز های ابعاد مختلف نمایش داده میشوند. اما اگر به دنبال یک عکس با اندازه خاص هستید، در بخش tools میتوانید کمی دسترسی خود را محدود تر کنید.

  روی این دکمه کلیک کنید تا نوار ابزار مورد نظر گوگل باز شود.

  در این قسمت شماری از ابزارها را مشاهده میکنید که ما با سمت چپ ترین آن ها یعنی Size کار داریم. روی آن کلیک کنید.

  گزینه any size در این بخش فعال است. این بدین معنی است که تصاویری که در این بخش مشاهده میکنید همه از سایز های مختلفی برخوردار هستند. حالا اگر به دنبال تصاویر بزرگ، معمولی یا آیکون هستید میتوانید دسترسی تان را محدود تر کنید.

  اگر بخواهید تصاویر تان از سایز خاصی بزرگتر باشد گزینه Larger than را انتخاب کنید. در این انتخاب محدودیت های متفاوتی قرار دارد.

  در این بخش یک باکس اسکرول دار باز میشود که سایز های مشخصی در آن قرار داده شده است. برای این که عکس مورد نظرتان از سایز خاصی بزرگتر باشد، آن سایز را اینجا پیدا کنید و آن را انتخاب کنید.

  اما اگر به طور دقیق به دنبال یک عکس هستید آخرین گزینه یعنی exactly برای شما مناسب است. برای تست آن، رویش کلیک کنید.

  در این قسمت عرض و ارتفاع عکس ها را به پیسکل وارد کنید و بعد Go را بزنید. گوگل به شما کمک میکند تا تصاویری را با این ویژگی ها پیدا کنید.


   

  اما یک روش جالب تر نیز وجود دارد. اگر روزانه شما باید ساعت ها صرف جستجوی چنین تصاویری با محدودیت های یاد شده کنید میتوانید از امکان اختصاصی گوگل استفاده کنید. برای آشنایی با آن به مسیر زیر بروید:


  http://www.google.com/imghp


  با کلیک بر این گزینه وارد یک مدل جدید از رابط کاربری جسنجوی گوگل میشوید که از قاعده خاصی برای جستجو استفاده میکند. در واقع شما باید فرمول زیر را برای جستجوی تصاویر خود در آن بکار بگیرید:


  word imagesize:widthxheight


  در این بخش باید به جای word نام تصویر مورد نظر خود را قرار داده و به جای واژه های width و height به ترتیب عرض و طول تصویر را بنویسید. در ادامه کافیست یک اینتر بزنید تا گوگل تصاویر خاص با اسم مورد نظر در طول و عرض مشخص شده تان را به شما نمایش دهد.

   

   

  آموزش جستجوی تصاویر بر اساس سایز در گوگل سایر مقالات مربوط به گوگل

  کلمات کلیدی :

  گوگل آموزش گوگل آموزش جستجوی تصویر در گوگل

  دسته بندی : مقالات > اینترنت : جستجوی اطلاعات در اینترنت

  ( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

  http://www.sarzamindownload.com/contents/4456/

  کلمات کلیدی : اما کسانی آموزش اما اگر با در روی گزینه ( () (حالت ) ? ?آموزشجستجویتصویردرگوگلآموزش ?آموزشگوگلآموزش ?اینترنت ?گوگلگوگل آخرین آشنایی آموزش آن آن، آنها آیکون ابزار ابزارها ابعاد اختصاصی ادامه ارتفاع از اساس است استفاده اسم اسکرول اطلاعات اما امکان انتخاب اند اندازه اولین اگر این اینتر اینترنت اینجا با باز باشد باشد، بالعکس باکس باید بخش بخواهید بدون بدین بر برای برخوردار بروید برگزینید بزرگ بزرگ، بزرگتر بزنید بسیار بعد بندی بنویسید به بکار بگیرید تا تان تب تر ترتیب ترین تست تصاویر تصاویری تصویر جالب جای جدید جستجو جستجوی جسنجوی جمله حالا حتما خاص خاصی خواهیم خود داد ابتدا داد، داده دار دارد داریم در دسترسی دسته دقیق دنبال دهد دکمه را رابط روزانه روش روی رویش زیر ساعت سایر سایز سرچ سمت شده شما شماری شود صرف طور طول عرض عکس عکسی فرمول فعال قاعده قرار قسمت ما متفاوتی محدود محدودیت مختلف مختلفی مدل مربوط مسیر مشاهده مشخص مشخصی مشکل معمولی معمولی) معنی مقالات مناسب مواجه مورد میتوانید میشود میشود در میشوند میشوید میپردازند میکند میکنید نام نتایج نظر نظرتان نمایش نوار نیز ها های هستند هستید هستید، همه و وارد واقع واژه وجود وقتی ویژگی پیدا پیسکل چنین چپ کار کاربری کافیست کامنت کلمات کلیدی کلیک کمک کمی کنید کنید که کوچک گزینه گوگل گوگل یا یاد یعنی یک

   

  

  بهترین پارک های آبی دنیا

  دانلود برنامه Telegram

  اخبار تکنولوژی

  تبیان

  نرم افزار مدیریت پسورد

  

  فال روز

 • دانلود سرزمین
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :