آموزش دنبال کردن مخاطبین سیم کارت در اینستاگرام

مجموعه: دانلود
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • آموزش دنبال کردن مخاطبین سیم کارت در اینستاگرام
 •  

  آموزش دنبال کردن مخاطبین سیم کارت در اینستاگرام

   

   

  آموزش دنبال کردن مخاطبین سیم کارت در اینستاگرام

   

   

  در جدیدترین نسخه اینستاگرام به راحتی میتوانید مخاطبین سیمکارت خود را دنبال کنید. و از میان آنها، به افرادی که عضو این اپلیکیشن هستند درخواست بدهید و آنها را دنبال کنید.

   

  این روش میتواند برای افرادی که در پیدا کردن از طریق آیدی مشکل دارند گزینه خوبی باشد. میتوانید با کمک شماره تلفن دوستان و افراد خانواده ی خود آنها در این برنامه نیز بیابید و با آنها ارتباط داشته باشید.

   

  در این مقاله به شما آموزش میدهیم که چطور مخاطبان سیمکارت را در اینستاگرام دنبال کنید:

   

  1. برنامه را اجرا کنید و سپس بر روی 3 نقطه بالای صفحه بزنید:

   

  آموزش دنبال کردن مخاطبین سیم کارت در اینستاگرام

   

   

  2. حالا از قسمت FOLLOW PEOPLE میتوانید تعداد مخاطبین خود را مشاهده کنید. اگر اولین بار است که از این گزینه استفاده میکنید، تعداد مخاطبین برای شما صفر درج شده:

   

  آموزش دنبال کردن مخاطبین سیم کارت در اینستاگرام

   

   

  3. با زدن دکمه ی Contacts به صفحه بعدی هدایت میشوید که در آنجا مخاطبین سیمکارت شما خوانده و سپس افرادی که با شماره تلفن در اینستاگرام عضو هستند را برای شما نمایش میدهید. شما میتوانید هر شخصی که مایل به دنبال کردن او هستید را فالو کنید و یا برای وی درخواست (Request) بفرستید:

   

  آموزش دنبال کردن مخاطبین سیم کارت در اینستاگرام

   

   

  4. برای عدم همگام سازی با مخاطبین خود میتوانید از بالای همین صفحه روی سه نقطه ضربه بزنید و گزینه Disconnect را انتخاب کنید:

   

  آموزش دنبال کردن مخاطبین سیم کارت در اینستاگرام

   

   

  نکته: در هر شبانه روز فقط یکبار میتوانید مخاطبین سیم کارت خود را چک کنید.

   

  امیدواریم این آموزش برای شما مفید باشد، منتظر نظرات شما هستیم.

   

   

  آموزش دنبال کردن مخاطبین سیم کارت در اینستاگرام سایر مقالات مربوط به اینستاگرام

  کلمات کلیدی :

  اینستاگرام آموزش دنبال کردن کانتکت های گوشی در اینستاگرام فالو کردن مخاطبین سیم کارت در اینستاگرام دنبال کردن مخاطبین سیمکارت در اینستاگرام

  دسته بندی : مقالات > موبایل و تبلت : اندروید

  ( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

  http://www.sarzamindownload.com/contents/4318/

  کلمات کلیدی : امیدواریم در نکته آموزش ( () ) ? ?آموزشدنبالکردنکانتکتهایگوشیدراینستاگرامآموزش ?اینستاگراماینستاگرام ?دنبالکردنمخاطبینسیمکارتدراینستاگرامدنبال ?فالوکردنمخاطبینسیمکارتدراینستاگرامفالو ?موبایل آموزش آنجا آنها آنها، آیدی اجرا ارتباط از است استفاده افراد افرادی انتخاب اندروید او اولین اپلیکیشن اگر این اینستاگرام اینستاگرام با بار باشد باشد، باشید در بالای بدهید بدون بر برای برنامه بزنید بزنید بعدی بفرستید بندی بنویسید به بیابید تبلت تعداد تلفن جدیدترین حالا خانواده خوانده خوبی خود دارند داشته در درج درخواست دسته دنبال دوستان دکمه را راحتی روز روش روی زدن سازی سایر سه سپس سیم سیمکارت شبانه شخصی شده شما شماره صفحه صفر ضربه طریق عدم عضو فالو فقط قسمت مایل مخاطبان مخاطبین مربوط مشاهده مشکل مفید مقالات مقاله منتظر میان میتواند میتوانید میدهید میدهیم میشوید میکنید، نسخه نظرات نقطه نمایش نیز های هدایت هر هستند هستید هستیم همگام همین و وی پیدا چطور چک کارت کامنت کانتکت کردن کلمات کلیدی کمک کنید کنید کنید کنید کنید این که گزینه گوشی ی یا یکبار

   

  

  ژورنال لباس مجلسی

  سلفی بازیگران

  اخبار تکنولوژی

  دانلود فیلم Tower 2016

  صیغه موقت به همراه مکان

  

  فال حافظ با معنی

 • دانلود سرزمین
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :