آموزش سریع تر کردن سرعت فلش یو اس بی

مجموعه: دانلود
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • آموزش سریع تر کردن سرعت فلش یو اس بی
 •  

  آموزش سریع تر کردن سرعت فلش یو اس بی

   

   

  آموزش سریع تر کردن سرعت فلش یو اس بی

   

   

  مطمئنا شما بار ها سعی در انتقال فایل ها و دیگر برنامه ها از طریق یو اس بی کرده اید و  بارها به دلیل کم بودن سرعت تبادل از آن آزرده شده اید. این پست می خواهد به شما نحوه سریع تر کردن سرعت فلش یو اس بی را آموزش دهد. یک سری نکات مهم را باید برای این کار مد نظر قرار دهید اولین نکته توجه به نوع و سن یو اس بی است. استفاده از دستگاه قدیمی باعث کم شدن سرعت فلش یو اس بی خواهد شد. ابزار های درون سیستم شما بعد از گذشت زمان ضعیف شده وسرعت آن ها نسبت به زمانی که آن ها را خریداری کردید کمتر می شود.

  علاوه بر این قابلیت های دیگر آن نیز به نوع آن بستگی دارد. خوشبختانه نسخه سوم فلش USB 3.1 سرعت بیشتری را به کاربران تضمین کرده که با عملکردی بهتر از نسخه های قدیمی عمل می کند. مورد دومی که باید در نظر داشت نوع و اندازه فایل است که هر چه یک فایل از لحاظ حجمی کمتر باشد مثل فایل های Mp3، عکس، اسناد و…..نسبت به فایل هایی که حجم زیادی دارند مثل فیلم های HD و….سرعت بیشتری را دارا می باشند.

  در مورد سوم شما باید به نسخه پورت یو اس بی توجه کنید. در حال حاضر نسخه پورت یو اس بی 3.0 محبوب ترین و گسترده ترین نسخه می باشد. اگر چه ورژن های جدیدتری  مثل  3.1 وجود دارند اما به شکلی که باید و شاید نمی توانند عمل کنند. در ادامه شما باید برای تنظیمات درایو تغییراتی را بوجود بیاورید که این تغییرات شامل دستور های زیر می باشند:

  1. نصب و اتصال درایو قلم

  2. بازکردن منوی شروع و یا صفحه نمایش

  3. نوشتن کلمه Computer و فشردن دکمه Enter

  4. محل قلم درایوتان را تعیین و سپس راست کلیک کرده و گزینه Properties را انتخاب کنید.

  5. زبانه Hardware را انتخاب نمایید.

  6. درایو خود را  انتخاب نمایید.

  7. کلمه Properties را کلیک نمایید.

  8. زیر زبانه Change settings General را کلیک نمایید

  9. Policies را انتخاب نمایید.

  10. Better performance را انتخاب کرده و سپس ok را بزنید

   

  آموزش سریع تر کردن سرعت فلش یو اس بی

   

   

  با ایجاد چنین تغییری به ویندوز این امکان را می دهد که داده ها را به شکل بهینه تری منتقل کند که سبب افزایش سرعت سیستم شما خواهد شد. توجه داشته باشید در این حالت باید مموری خود را اجکت کنید. در مورد چهارم  فرمت FAT32 را به فرمت NTFS تبدیل می کنیم. فرمت NTFS قابلیت بیشتری نسبت به فرمت FAT32 پیدا کرده است. به شکل عمومی سرعت انتقال داده ها با فرمت NTFS بیشتر است و ظرفیت های این فرمت بیشتر می باشد و امنیت آن نیز بهبود پیدا کرده است.

   

  برای تبدیل درایو یو اس بی به NTFS باید مراحل زیر طی کنید

  1. فلش درایور را به کامپیوتر متصل نمایید.

  2. از پنجره Computer بر روی دستگاه راست کلیک کنید.

  3. گزینه Format را  انتخاب نمایید.

  4. منوی کشویی زیر فایل سیستم را کلیک نمایید تا NTFS را تنظیم نماید

  5. Quick Format را لغو انتخاب نمایید.

  6. Start را کلیک نمایید.

   

  آموزش سریع تر کردن سرعت فلش یو اس بی

   

   

  درایور ها کلید اصلی فعل و انفعالات در سیستم هستند، توسعه دهندگان با بروز رسانی های متعدد آن هارا پیشرفته تر می کنند،کارهای زیر را باید انجام دهید تا مطمئن شوید که بروز ترین درایور ها را دارید

  1.  Device Manager را سرچ وسپس از Start Menu باز کنید.

  2. Universal Serial Bus controllers رادر دستگاه پنجره مدریت باز کنید.

  3. روی کامپونت راست کلیک کرده و گزینه آپدیت نرم افزار را کلیک نمایید.

  4.دستوراتی که برروی صفحه نمایش وجود دارد را اجرا کنید تا آپدیت قابل دسترس را نصب کنید.

   

  آموزش سریع تر کردن سرعت فلش یو اس بیسایر مقالات مربوط به فلش مموری

  کلمات کلیدی :

  فلش مموری نحوه سریع کردن فلش مموری

  دسته بندی : مقالات > سخت افزار : حافظه های جانبی

  ( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

  http://www.sarzamindownload.com/contents/4553/

  کلمات کلیدی : با درایور مطمئنا آموزش در علاوه ( () ) ? ?سخت ?فلشمموریفلش ?نحوهسریعکردنفلشممورینحوه ، آزرده آموزش آن آپدیت ابزار اتصال اجرا اجکت ادامه از اس است است برای استفاده اسناد اصلی افزار افزایش اما امنیت امکان انتخاب انتقال انجام اندازه انفعالات اولین اگر ایجاد اید این با بار بارها باز بازکردن باشد باشند باشید باعث باید بدون بر برای برروی برنامه بروز بزنید بستگی بعد بندی بنویسید به بهبود بهتر بهینه بوجود بودن بی بی بیاورید بیشتر بیشتری تا تبادل تبدیل تر تری ترین تضمین تعیین تغییرات تغییراتی تغییری تنظیم تنظیمات توانند توجه توسعه جانبی جدیدتری حاضر حافظه حال حالت حجم حجمی خریداری خواهد خود خوشبختانه داده دارا دارد دارند دارید داشت داشته در درایو درایوتان درایور درون دسترس دسته دستور دستگاه دلیل دهد دهندگان دهید دومی دکمه دیگر را رادر راست رسانی روی زبانه زمان زمانی زیادی زیر سایر سبب سرعت سرچ سری سریع سعی سن سوم سپس سیستم شامل شاید شد شدن شده شروع شما شود شوید شکل شکلی صفحه ضعیف طریق طی ظرفیت عمل عملکردی عمومی عکس، فایل فرمت فشردن فعل فلش فیلم قابل قابلیت قدیمی قرار قلم لحاظ لغو متصل متعدد مثل محبوب محل مد مدریت مراحل مربوط مطمئن مقالات مموری مموری منتقل منوی مهم مورد می نحوه نرم نسبت نسخه نصب نظر نماید نمایش نمایید نمایید نمایید نمایید دستوراتی نمی نوشتن نوع نکات نکته نیز ها هارا های هایی هر هستند، و وجود ورژن وسرعت وسپس ونسبت ویندوز پست پنجره پورت پیدا پیشرفته چنین چه چهارم کار کاربران کامنت کامپونت کامپیوتر کردن کرده کردید کشویی کلمات کلمه کلید کلیدی کلیک کم کمتر کند کنند کنند،کارهای کنید کنید کنید کنیم که گذشت گزینه گسترده یا یو یک

   

  

  دانلود آهنگ جدید رضا یزدانی

  خشکی واژن

  دانلود بازی Dead Age

  شعر نو

  پورتال تحليلی خبری

  

  فال انبیا اصلی

 • دانلود سرزمین
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :