آموزش فعال کردن پیش نمایش ایمیل های در Gmail

مجموعه: دانلود
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • آموزش فعال کردن پیش نمایش ایمیل های در Gmail
 •  

  آموزش فعال کردن پیش نمایش ایمیل های در Gmail

   

   

  آموزش فعال کردن پیش نمایش ایمیل های در Gmail

   

   

  ممکن است در Gmail خود تعداد زیادی ایمیل داشته باشید و برای اینکه محتویات داخل آنها را ببینید زمان زیادی طول خواهد کشید تا تک تک آنها را باز کرده و داخلشان را ببینید.

   

  میتوانید از یکی از قابلیت های جیمیل استفاده کنید و پیش نمایش محتویات ایمل ها را مشاهده کنید.

   

  در ادامه آموزش فعال کردن پیش نمایش ایمیل ها در Gmail را آموزش خواهیم داد.

   

  در قدم اول وارد حساب کاربری خود در Gmail شوید.
   
  اکنون آیکن چرخ‌دنده را لمس کرده و Settings (تنظیمات) را انتخاب کنید.
   
  اکنون اگر از زبان فارسی در جیمیل استفاده میکنید، زبان نمایش Gmail را بر روی English (US) تنظیم کرده و از پایین صفحه بر روی دکمه‌ «ذخیره تغییرات» کلیک کنید تا زبان جیمیل به انگلیسی تغییر کند. اگر از ابتدا هم از زبان انگلیسی استفاده میکردید از این مرحله عبور کنید.
   
  حال در صفحه‌ Settings به تب Labs بروید. اکنون Preview Pane را یافته و در مقابل آن Enable را انتخاب کنید. سپس از پایین صفحه بر روی Save Settings کلیک کنید.
   
  اکنون با اجرای مجدد Gmail،در کنار دکمه‌ چرخ‌دنده، یک دکمه‌ جدید به چشم میخورد. بر روی فلش کنار آن کلیک کنید. حالا برای در اختیار داشتن پنجره‌ پیش‌نمایش افقی Horizontal Split و برای پنجره‌ پیش‌نمایش عمودی نیز Vertical Split را انتخاب کنید. ما پیشنهاد میکنیم Vertical Split را انتخاب کنید تا ایمیل‌های تان را همان‌طور که قبلا بوده‌اند مشاهده کنید.
   
  حال با انتخاب هر ایمیل، میتوانید بلافاصله آن را در پنجره‌ پیش‌نمایش مشاهده کرده و حتی همان‌جا هم پاسخ دهید.

   

   

  آموزش فعال کردن پیش نمایش ایمیل های در Gmail سایر مقالات مربوط به جیمیل

  کلمات کلیدی :

  جیمیل ایمیل آموزش ایمیل آموزش جیمیل

  دسته بندی : مقالات > اینترنت : ایمیل و مسنجر

  ( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

  http://www.sarzamindownload.com/contents/4451/

  کلمات کلیدی : ممکن آموزش اکنون حال ( () (تنظیمات) ) ?آموزشایمیلآموزش ?آموزشجیمیلآموزش ?ایمیلایمیل ?اینترنت ?جیمیل ?جیمیلجیمیل ،در آموزش آن آنها آیکن ابتدا اجرای اختیار ادامه از است استفاده افقی انتخاب انگلیسی اول اولین اکنون اگر ایمل ایمیل ایمیل، ایمیلهای این اینکه با باز باشید ببینید ببینید میتوانید بدون بر برای بروید بلافاصله بندی بنویسید به بودهاند تا تان تب تعداد تغییر تغییرات تنظیم تک جدید جیمیل جیمیل حالا حتی حساب خواهد خواهیم خود داخل داخلشان داد در داشتن داشته در دسته دهید دکمه ذخیره را روی زبان زمان زیادی سایر سپس شما شوید صفحه طول عبور عمودی فارسی فعال فلش قابلیت قبلا قدم لمس ما مجدد محتویات مربوط مرحله مسنجر مشاهده مقابل مقالات میتوانید میخورد میکردید میکنید، میکنیم نمایش نیز ها های هر هم همانجا همانطور و وارد پاسخ پایین پنجره پیش پیشنمایش پیشنهاد چرخدنده چرخدنده، چشم کاربری کامنت کردن کرده کشید کلمات کلیدی کلیک کنار کند کنید کنید در که یافته یک یکی

   

  

  آموزش آشپزی

  پوست پرتقال

  دانلود نسخه نهایی درایور کارت گرافیک AMD

  قارچ خور اندروید

  سنگ بینی

  

  فال روز

 • دانلود سرزمین
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :