آموزش نمایش اعلانات اندروید بر روی ویندوز 10

مجموعه: دانلود
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • آموزش نمایش اعلانات اندروید بر روی ویندوز 10
 •  

  آموزش نمایش اعلانات اندروید بر روی ویندوز 10

   

   

  آموزش نمایش اعلانات اندروید بر روی ویندوز 10

   

   

  ممکن است بخواهید هنگامی که با ویندوز 10 خود کار میکنید اعلانات گوشی اندرویدی خود را نیز بر روی ویندوز مشاهده کنید تا نیازی نباشد برای هر اعلان گوشی خود را برداشته و آن را مشاهده کنید.

   

  در ادامه روش نمایش اعلانات گوشی اندرویدی بر روی ویندوز 10 را آموزش خواهیم داد.

   

  جهت دریافت اطلاعیه های اندروید بر روی ویندوز 10 اولین کاری که نیاز است انجام دهید، دانلود و نصب اپلیکیشن رسمی کورتانا بر روی گوشی تان است. اگر آی پی شما مربوط به کشور آمریکا باشد میتوانید اپلیکیشن Cortana را بصورت مستقیم از فروشگاه گوگل پلی دریافت کنید اما برای راحتی کار میتوانید جدیدترین نسخه این برنامه را از سایر سایت ها یا مارکت های معتبر دریافت نمایید.


  توجه داشته باشید که برای استفاده از اپلیکیشن کورتانا نیاز است تا نسخه اندروید شما 4.0.3 یا بالاتر باشد. علاوه بر این مطمئن شوید که ویندوز 10 به حساب مایکروسافت شما متصل شده باشد در غیر اینصورت راهی برای ارتباط بین اندروید و ویندوز وجود نخواهد داشت.


  بعد از اجرایی کردن مراحل بالا میتوانید اپلیکیشن کورتانا را بر روی اسمارت فون خود اجرا کنید. در ابتدا نیاز است که با شرایط استفاده از برنامه موافقت نمایید و سپس با صفحه ورود به حساب مایکروسافت مواجه میشوید. در ابتدا آدرس ایمیل، شماره یا نام اسکایپ مربوط به حساب مایکروسافت خود وارد نمایید. توجه داشته باشید که باید به همان اکانتی که ویندوز 10 شما نیز به آن متصل است وارد شوید. سپس بر روی دکمه Next ضربه بزنید.
   
  در صفحه بعد رمز عبور حساب خود را وارد کرده و در آخر بر روی دکمه Sign in ضربه بزنید.

   

  ممکن است کورتانا کمی با شما خوش و بش کند و چند سوال ابتدایی نیز بپرسد. بعد از ورود به محیط برنامه نیاز است بر روی علامت پروفایل در گوشه بالا سمت راست صفحه ضربه بزنید.
   
  هم اکنون با ضربه زدن روی Settings وارد قسمت تنظیمات کورتانا شوید.
   
  سپس در صفحه تنظیمات بر روی بخش Sync notifications ضربه بزنید.
   
  در این قسمت میتوانید به انتخاب مواردی که قصد دارید نوتفیکیشن آنها را بر روی ویندوز مشاهده کنید بپردازید. برای مثال اگر دوست دارید تا اطلاعیه تماس های از دست رفته را بر روی ویندوز 10 دریافت و مشاهده کنید، کافیست از فعال بودن دکمه Missed call notifications مطمئن شوید. همچنین میتوانید در این صفحه به فعال یا غیر فعال کردن موارد دیگری همچون نوتیفیکیشن برنامه ها و هشدار کمبود باتری بپردازید.
   
  در صورتیکه گزینه App Notifications Sync را فعال کرده باشید با قسمت دیگری به نام Choose which apps to sync مواجه خواهید شد که در داخل آن میتوانید اپلیکیشن هایی که قصد مشاهده نوتفیکیشن آنها بر روی ویندوز دارید را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که گزینه های ستاره دار در لیست بالا همچون همین گزینه دریافت نوتیفیکیشن اپلیکیشن ها نیاز به نسخه آپدیت سالانه ویندوز 10 دارد و در نسخه های قبلی این سیستم عامل قابل دریافت نخواهد بود.
   
  نکته قابل توجه دیگر این است که اگر حساب مایکروسافت خود را به چند سیستم ویندوزی متصل کرده باشید، نوتیفیکیشن ها را بر روی کلیه ی این سیستم ها مشاهده خواهید کرد.

   

   

  آموزش نمایش اعلانات اندروید بر روی ویندوز 10 سایر مقالات مربوط به ویندوز 10

  کلمات کلیدی :

  ویندوز 10 آموزش ویندوز 10 ترفند ویندوز 10 آموزش نمایش اعلانات اندروید در ویندوز 10

  دسته بندی : مقالات > ویندوز : مقالات ویندوز 10

  ( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

  http://www.sarzamindownload.com/contents/4457/

  کلمات کلیدی : ممکن آموزش بعد توجه در سپس نکته هم ( () ) ? ?آموزشنمایشاعلاناتاندرویددرویندوزآموزش ?آموزشویندوزآموزش ?ترفندویندوزترفند ?ویندوز ?ویندوزویندوز آخر آدرس آمریکا آموزش آن آنها آپدیت آی ابتدا ابتدایی اجرا اجرایی ادامه ارتباط از است استفاده اسمارت اسکایپ اطلاعیه اعلان اعلانات اما انتخاب انجام اندروید اندرویدی اولین اپلیکیشن اکانتی اکنون اگر ایمیل، این اینصورت با باتری باشد باشید باشید، بالا بالاتر باید بخش بخواهید بدون بر برای برداشته برنامه بزنید بزنید ممکن بش بصورت بعد بندی بنویسید به بود بودن بپردازید بپرسد بین تا تان تماس تنظیمات توجه جدیدترین حساب خواهید خواهیم خود خوش داخل داد جهت دار دارد دارید داشت داشته دانلود در دریافت دست دسته دهید، دوست دکمه دیگر دیگری را راحتی راست راهی رسمی رفته رمز روش روی زدن سالانه سایت سایر ستاره سمت سوال سپس سیستم شد شده شرایط شما شماره شوید صفحه صورتیکه ضربه عامل عبور علامت علاوه غیر فروشگاه فعال فون قابل قبلی قسمت قصد لیست مارکت مایکروسافت متصل مثال محیط مراحل مربوط مستقیم مشاهده مطمئن معتبر مقالات مواجه موارد مواردی موافقت میتوانید میشوید میکنید نام نباشد نخواهد نسخه نصب نمایش نمایید نمایید نوتفیکیشن نوتیفیکیشن نیاز نیازی نیز ها های هایی هر هشدار همان همچنین همچون همین هنگامی و وارد وجود ورود ویندوز ویندوزی پروفایل پلی پی چند کار کاری کافیست کامنت کرد کردن کرده کشور کلمات کلیدی کلیه کمبود کمی کند کنید کنید در کنید، که کورتانا گزینه گوشه گوشی گوگل ی یا

   

  

  طرز تهیه چیپس خانگی

  استخدام

  دانلود فیلم Ted 2012

  مجله اینترنتی

  کافئین در قهوه

  

  فال انبیا اصلی

 • دانلود سرزمین
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :