آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ

مجموعه: دانلود
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ
 •  

  آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ
   
   
  آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ
   
   
  مطلبی که امروز راجع به نرم افزار فتوشاپ تصمیم به آموزشش را داریم، در مورد ایجاد بازتاب تصاویر درون آب می باشد. روش های زیادی وجود دارد که ما اساسی ترین روش را برای شما توضیح می دهیم. مطالبی که ما در این آموزش ذکر میکنیم میتواند کمک شایانی به هنرآموزان رشته عکاسی و علاقه مندان فتوشاپ کند.
   
   
  مرحله به مرحله همراه ما باشید:
   
  1- مثل همیشه ابتدا عکس مورد نظر را در فتوشاپ باز کنید. اگر تصویر شما بزرگ تر از اندازه ایده آل بود با استفاده از دکمه های ترکیبی Ctrl+Alt+I وارد قسمت تغیر اندازه عکس یا image size شوید.
   
  آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ
   
   
  2- توجه داشته باشید که برای انجام این کار نوشته ها ونام صاحب عکس یا کمپانی را با استفاده از ابزار crop tools حذف کنید. نحوه برش به این گونه است که شما خط برش را گرفته و به جهت دلخوا بکشید.
   
  آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ
   
   
  3– مهمترین کاری که باید انجام دهید در این مرحله این است که با استفاده از کلید های ترکیبی ctrl+J می توانید به لایه های عکس خود reflection یا انعکاس تصویر ایجاد کنید.
   
  4– کار ما در این مرحله این است که ابتدا سایز عکس اصلی خود را افزایش داده و در قسمت پایین عکس اصلی یک فضا برای رفلکشن ایجاد می کنید که با استفاده از کلید های ترکیبی ctrl+Alt+C وارد سر برگ canvas size می شوید ضمن اینکه باید در بخش height ارتفاع را بیشتر کنید.
   
  آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ

   
  آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ
   
   
  با فشردن کلیدهای ctrl+T وارد بخش جابجایی آزاد (free transform) شوید که به وسیله این ابزار شما میتوانید در لایه جدید به شکل عمودی مجددا عکس خود را قرار دهید. برای تشکیل تصویر معکوس در همین ابزار از گزینه flip vertical استفاده کنید.
   
  آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ

   
  آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ
   
   
  5– در این مرحله سروکار ما با ابزار move جدی تر می شود. بصورتی که با نگهداشتن کلید های ترکیبی ctrl+v باید تصویر را در جهت صاف در لایه رفلکشن قرار دهید. نگران نباشید بحث ما در اینجا به ایجاد موج و تلاطم در آب ادامه پیدا میکند که باعث جلوه ای طبیعی تر در عکس است.
   
  آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ
   
   
  6– در این مرحله درگیری ما برای ایجاد امواج به جایی می رسد که با ایجاد لایه ای جدید توسط Ctrl+N یک بافت در ابعاد 4000*4000 می بایست آماده کنید. در این بخش از این مرحله بهتر است که شما یک برفک سیاه سفید پیوسته ایجاد کنید. به مسیر روبرو بروید: filter/noise/add noise سپس تیک monochromatic را زده و در بخش توزیع گزینه Gaussian را انتخاب کنید.
   
  آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ
   
   
  ما در این بخش توانستیم نویز ایجاد کنیم اما این برفک ها دارای دانه های واضح و درشت هستند که برای ایجاد موجی جذاب تر از سربرگ filter باید گزینه blur را انتخاب کرده و میزان شعاع یا radius را تا 5 پیکسل ارتقا دهید.
   
  آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ
   
   
  حالا به مسیر Image/adjustment/curves بروید. در این مسیر شما با یک نمودار مواجه می شوید که باید رول های آن را چه از چپ و چه از راست به یک جهت تغییر دهید. در این بخش تا حدودی نتایج ضحمات خود را میبینیم.

  الزامیست که شما از پنجره filter gallery سربرگ skatch را زده و به گزینه rileif به smoothness و detail مقدار 2 بدهید. حال شما دارای یک موج با پیکسل های تیز هستید که برای رفع این حالت در سربرگ blur گزینه motion blur را انتخاب و به گزینه distance مقدار 35 px را بدهید که با این گزینه پیکسل های تیز و ریز را نرم و پراکنده تر و کشیده تر جلوه می دهد.

   
  آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ
   
   
  7– بعد از این مرحله به بعد نتایج خود را به وضوح میبینید. زیرا شما میباست عکسی که در لایه رفلکشن وجود دارد را با کلید ctrl+A انتخاب کرده و با کلید ctrl+c کپی و در سند امواج که لایه اصلی است با دستور ctrl+v انتقال دهید. حال برای درج بهتر تصویر و تنظیم ارتفاع و ابعاد شما قادرید که از ابزار free transform استفاده کنید. برای گسترش موج تصویر از بخش perspective با کلیک راست بهره ببرید و پایه های افزایش دهنده را از چپ و راست به بیرون بکشید.
   
  آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ

   
  آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ
   
   
  8– در این مرحله کار شما این است که از فعال بودن لایه درج امواج اطمینان حاصل کنید به اینگونه که با کلید میانبر ctrl+J لایه را به نام texture تبدیل کنید. در پنجره texture کافیست شما destination را از قسمت duplicate layer در سند جدید کپی کرده و اوکی کنید.
   
  9– برای از بین بردن شفافیت image//trim پیکسل های شفاف را انتخاب کنید ok کرده و در آن را از بخش tools ذخیره کنید.
   
  آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ
   
   
  10– به بخش اسناد بروید و روی لایه ی texture بر روی آیکن چشم کلیک کرده تا لایه ایجاد شده مخفی بماند.
   
  آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ
   
   
  11– برای ویرایش فیلتر ها در لایه رفلکشن راست کلیک کرده گزینه convert to smart subject را بزنید. حالا میخواهیم به لایه رفلکشن یک افکت شیشه ای بدهیم پس از سربرگ filter گزینه گالری را انتخاب  و از پوشه distort فیلتر glass  را استفاده می کنیم.

  سپس در لایه texture کلیک راست کرده و گزینه load texture را انتخاب میکنیم و بافتی که در مرحله 9 ذخیره کرده بودیم در آنجا انتخاب می کنیم. با افزایش مقدار distoration از نازکی آن کاسته و افکت برجسته تری را به وجود می آورد. هر موقع بخواهیم می توانیم تنظیمات فیلتر را با smart subject تغییر دهیم.

   
  آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ

   
  آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ
   
   
  12– ما در این مرحله میباست با یکسری از ابزارها میزان شفافیت سایه عکس درون آب را بکاهیم. علامت چشم را از لایه texture بردارید و با استفاده از opacity کیفیت را تغییر دهید یعنی از آن بخش میزان soft light را به 18% کاهش دهید. حال شاهد کیفیت حقیقی لایه رفلکشن هستید.
   
  آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ
   
   
  امیدواریم کمال بهره از این آموزش را برده باشید. در ضمن اگر تجربه ای در این رابطه دارید می توانید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.
   
   
  آموزش ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ سایر مقالات مربوط به فتوشاپ

  کلمات کلیدی :

  گرافیک فتوشاپ آموزش فتوشاپ ویرایش بازتاب آب در فتوشاپ

  دسته بندی : مقالات > گرافیک

  ( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

  http://www.sarzamindownload.com/contents/4210/

  کلمات کلیدی : امیدواریم با ما مطلبی آموزش الزامیست سپس توجه حالا ( () ) ) + ++ +لایه ? ?آموزشفتوشاپآموزش ?فتوشاپفتوشاپ ?ویرایشبازتابآبدرفتوشاپویرایش ?گرافیک ?گرافیکگرافیک آب آزاد آل آماده آموزش آموزشش آن آنجا آورد آیکن ابتدا ابزار ابزارها ابعاد ادامه ارتفاع ارتقا از اساسی است است استفاده اسناد اصلی اطمینان افزار افزایش افکت اما امروز امواج انتخاب انتقال انجام اندازه انعکاس اولین اوکی اگر ای ایجاد ایده این اینجا اینکه اینگونه با باز بازتاب باشد باشید باشید مثل باعث بافت بافتی باید بایست ببرید بحث بخش بخواهیم بدهید بدهیم بدون بر برای برجسته بردارید بردن برده برش برفک بروید برگ بزرگ بزنید بصورتی بعد بماند بندی بنویسید به بهتر بهره بود بودن بودیم بکاهیم بکشید بگذارید بیرون بیشتر بین تا تبدیل تجربه تر ترکیبی تری ترین تشکیل تصاویر تصمیم تصویر تغیر تغییر تلاطم تنظیم تنظیمات توانستیم توانید توانیم توزیع توسط توضیح تیز تیک جابجایی جایی جدی جدید جذاب جلوه جهت حاصل حال حالا حالت حدودی حذف حقیقی خط خود داده دارای دارد دارید داریم، داشته دانه در درج درشت درون درگیری دسته دستور دلخوا دهد دهنده دهید دهید دهیم دهیم دکمه ذخیره ذکر را رابطه راجع راست رسد رشته رفع رفلکشن روبرو روش رول روی ریز زده زیادی زیرا سایر سایز سایه سر سربرگ سروکار سفید سند سپس سیاه شاهد شایانی شده شعاع شفاف شفافیت شما شود شوید شوید شکل شیشه صاحب صاف ضحمات ضمن طبیعی علاقه علامت عمودی عکاسی عکس عکسی فتوشاپ فتوشاپ فشردن فضا فعال فیلتر قادرید قرار قسمت لایه ما مجددا مخفی مربوط مرحله مسیر مطالبی معکوس مقالات مقدار مندان مهمترین مواجه موج موجی مورد موقع می میان میانبر میباست میبینید میبینیم میتواند میتوانید میخواهیم میزان میکند میکنیم نازکی نام نباشید نتایج نحوه نرم نظر نظرات نمودار نوشته نویز نگران نگهداشتن ها های هر هستند هستید هستید همراه همیشه همین هنرآموزان و وارد واضح وجود وسیله وضوح ونام ویرایش پایه پایین پراکنده پس پنجره پوشه پیدا پیوسته پیکسل چشم چه چپ کار کاری کاسته کافیست کامنت کاهش کرده کشیده کلمات کلید کلیدهای کلیدی کلیک کمال کمپانی کمک کند مرحله کنید کنید کنید کنیم که کپی کیفیت گالری گرفته گزینه گسترش گونه ی یا یعنی یک یکسری

   

  

  دانلود فیلم Tower 2016

  جدیدترین آگهی های استخدام

  آموزس سس سالسا

  سفت کردن باسن

  ته چین ماکارونی

  

  فال روز

 • دانلود سرزمین
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :