ترفندهایی در اندورید که نمیدانستید

مجموعه: دانلود
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • ترفندهایی در اندورید که نمیدانستید
 •  

  ترفندهایی در اندورید که نمیدانستید

   

   

  ترفندهایی در اندورید که نمیدانستید

   

   

  اندروید سیستم عاملی کوچک با قابلیت هایی فوق العاده است که ممکن است تا بحال با همه این قابلیت ها که امکانات زیادی را برای شما به ارمغان می آورد، آشنا نشده باشید. در این مطلب قصد داریم تا به برخی از این قابلیت ها اشاره کنیم.

   

  1. فعال کردن حالت Developer

  برای فعال کردن این حالت به قسمت تنظیمات یا Settings و سپس بخش About رفته و فیلد Build number را هفت بار لمس کنید. بعد از این کار شمارشگر معکوسی بر روی صفحه ظاهر شده و این پیغام را به شما می دهد : "Congratulations, you are now a developer"

   

  ترفندهایی در اندورید که نمیدانستید

   

   

  2. تغییر مقیاس (Scale) انیمیشن ها

  اگر با مشکل کندی دستگاهتان مواجهید یک راه حل می تواند کم کردن مقیاس انیمیشن ها در سیستم عامل اندروید باشد. برای این کار به قسمت Developer options که در بخش قبل نحوه فعال کردن آن گفته شده می رویم و همانند تصویر زیر مقیاس سه مقدار مشخص شده را از 1x به 0.5x تغییر میدهیم.

   

  ترفندهایی در اندورید که نمیدانستید

   

   

  3.پاک کردن حالت دیفالت اپلیکیشن ها

  شاید برای شما آزاردهنده باشد که لینکی را در اپلیکشن خاصی انتخاب کنید ولی به جای باز شدن در مرورگر در اپلیکشن دیگری باز شود. برای از بین بردن این حالت می توانید به بخش Apps یا Application manager در دستگاه اندرویدی خود رفته و برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس در بخش Open by defaults ، گزینه Clear defaults را لمس کنید تا حالت دیفالت آن از بین برود.

   

  4. پیدا کردن اپلیکیشن هشدار دهنده

  اگر از پیغام ها و هشدارها یا به اصطلاح نوتیفیکیشن های (Notification) یکی از برنامه ها به دلیل تکرار زیاد خسته شده اید و نمیدانید که از جانب کدام برنامه یا اپلیکشن است، با چند ثانیه لمس کردن آن پیغام میتوانید برنامه مورد نظر را پیدا کنید و سپس تیک گزینه Show notifications را بردارید.

   

  ترفندهایی در اندورید که نمیدانستید

   

   

  5. بازی مخفی

  همانند قسمت اول به بخش About رفته و این بار Android version را چند باز لمس کنید تا آیکن بازی marshmallow یا lollilop بسته به نوع ورژن اندرویدتان ظاهر شود. سپس با چند بار لمس در وسط صفحه بازی فعال می شود.

   

  ترفندهایی در اندورید که نمیدانستید

   

   

  ترفندهایی در اندورید که نمیدانستید

  سایر مقالات مربوط به اندروید

  کلمات کلیدی :

  اندروید ترفند های اندروید ترفندهای مخفی اندورید

  دسته بندی : مقالات > موبایل و تبلت : اندروید

  ( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

  http://www.sarzamindownload.com/contents/4384/

  کلمات کلیدی : ترفندهایی پاک برای ( () ) , ?اندرویداندروید ?ترفندهایاندرویدترفند ?ترفندهایمخفیاندوریدترفندهای ?سایر ?موبایل ، آزاردهنده آشنا آن آورد، آیکن ارمغان از است است، اشاره اصطلاح العاده امکانات انتخاب اندروید اندرویدتان اندرویدی اندورید انیمیشن اول اولین اپلیکشن اپلیکیشن اید این با بار باز بازی باشد باشید بحال بخش بدون بر برای برخی بردارید بردن برنامه برود بسته بعد بندی بنویسید به بهاندروید بین تا تبلت تصویر تغییر تنظیمات تواند توانید تکرار تیک ثانیه جانب جای حالت حل خاصی خسته خود داریم در دسته دستگاه دستگاهتان دلیل دهد دهنده اگر دیفالت دیگری را راه رفته روی رویم زیاد زیادی زیر سه سپس سیستم شدن شده شما شمارشگر شود شود صفحه ظاهر عامل عاملی فعال فوق فیلد قابلیت قبل قسمت قصد لمس لینکی مخفی مخفی همانند مربوط مرورگر مشخص مشکل مطلب معکوسی مقالات مقدار مقیاس ممکن مواجهید مورد می میتوانید میدهیم نحوه نشده نظر نمیدانستید نمیدانید نوتیفیکیشن نوع ها ها اگر ها شاید های هایی هشدار هشدارها هفت همانند همه و ورژن وسط ولی پیدا پیغام چند کار کامنت کدام کردن کلمات کلیدی کم کندی کنید کنیم که کوچک گزینه گفته یا یک یکی

   

  

  دانلود آهنگ جدید علی لهراسبی

  زیرنویس فارسی

  دانلود کی ام پلیر

  دانلود فیلم Ted 2012

  عکس های خنده دار

  

  فال حافظ با معنی

 • دانلود سرزمین
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :