تفاوت بین Clear Chash و Clear Data

مجموعه: دانلود
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • تفاوت بین Clear Chash و Clear Data
 •  

  تفاوت بین Clear Chash و Clear Data

   

   

  تفاوت بین Clear Chash و Clear Data

   

   

  در گوشی های اندرویدی حتما با گزینه های پاک کردن کش و یا پاک کردن دیتا برنامه ها برخورد کرده اید. ممکن است کاربران تفاوت این دو را نداند که هرکدام از آنها چه کاربردی دارند و چه زمانی نیاز به پاک کردن آنها است.

   

  در ادامه تفاوت بین پاک کردن کش و دیتا را توضیح خواهیم داد.

   

  کش برنامه چیست؟
  کش حافظه ای موقت است که به اپلیکیشن ها اختصاص داده میشود تا برخی اطلاعات پایه ای شان را در آن قرار دهند. با این کار، وقتی شما اپلیکیشن را باز میکنید، دیگر نیازی به دسترسی به دیتاها و اطلاعات پایه ای نرم افزار برای اجرا نیست. وجود کش موجب میشود که سرعت سیستم و گوشی و نرم افزار افزایش پیدا کند. برای اینکه بدانید تفاوت سرعت ها چقدر است یک برنامه جدید را دانلود و نصب کنید. برای بار اول که آن را راه اندازی میکنید، شاهده گذشت ثانیه های زیادی خواهید بود. اما برای بار دوم چنین نیست و سریع تر از حالت اول نرم افزار لود میشود.  این موضوع در مورد سایت ها هم واقعیت دارد.

  دیتای برنامه چیست؟
  دیتای برنامه در واقع اطلاعاتی است که شما به عنوان کاربر به برنامه میدهید تا برنامه را از آن به بعد طبق آن داده ها مدیریت کنید. مثلا یک نمونه خیلی آشنا در این باره، اطلاعاتی است که به نرم افزارهای تناسب اندام میدهید. فرض میکنیم که شما یک نرم افزار فیتنس را روی گوشی تان نصب کرده اید. مسلما باید به آن میزان وزن، سن، قد و مواردی نظیر این را شناسانده باشید. به این اطلاعات دیتا گفته میشود. گاهی با پاک کردن دیتا برنامه دوباره کار مرسوم خود را در پیش میگیرد اما اطلاعاتتان از دست خواهند رفت.

  زمانی که کش برنامه را حذف میکنید فقط با افزایش سختی اولیه هنگام باز کردن مجدد برنامه روبرو خواهید بود اما اگر دیتا را پاک کنید اطلاعات مربوط به نرم افزار از بین خواهد رفت. این کار نرم افزار را به حالت پیش فرض میبرد. حالت پیش فرض همان حالتی از نرم افزار است که شما تازه آن را دانلود و نصب کرده اید! به عبارتی بعد از پاک کردن دیتا از گوشی، نرم افزار کاملا خام خواهد بود.

  نکته: وقتی که دیتای اپلیکیشنی را حذف میکنید تنها دیتای مربوط به همان نرم افزار پاک میشود و دیتاهای دیگر نرم افزارها کماکان سرجای خود خواهند ماند. بنابراین هنگام پاک کردن دیتا دقت کنید که به آن اطلاعات احتیاج نداشته باشید.

  چه زمانی می توان این دیتا ها و کش ها را پاک کرد؟
  علاوه بر زمانی که نرم افزار یا گوشی هنگ میکند، زمانی پیش می آید که لازم است فضای بیشتری در گوشی خود آزاد کنید. یکی از بهترین کارها پاک کردن کش ها و دیتاهایی است که مطمئنید حجم زیادی اشغال کرده اند. مثلا اپلیکیشن های ویدیو یا پادکست که ارائه دهنده فیلم یا پادکست های زیادی هستند گاهی تا چند گیگابایت از فضای حافظه را اشغال می کنند. در چنین شرایطی پاک کردن این دیتا ها عاقلانه است.

   

   

  تفاوت بین Clear Chash و Clear Data سایر مقالات مربوط به اندروید

  کلمات کلیدی :

  اندروید کش برنامه های اندروید چیست دیتا برنامه های اندروید چیست

  دسته بندی : مقالات > موبایل و تبلت : اندروید

  ( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

  http://www.sarzamindownload.com/contents/4450/

  کلمات کلیدی : در تفاوت دیتای زمانی علاوه چه کش ( () ) ? ?اندرویداندروید ?دیتابرنامههایاندرویدچیستدیتا ?موبایل ?کشبرنامههایاندرویدچیستکش آزاد آشنا آن آنها آید اجرا احتیاج اختصاص ادامه ارائه از است است است در اشغال اطلاعات اطلاعاتتان اطلاعاتی افزار افزارها افزارهای افزایش اما اند اندازی اندام اندروید اندروید اندرویدی اول اولین اولیه اپلیکیشن اپلیکیشنی اگر ای اید این اینکه با بار باره، باز باشید باید بدانید بدون بر برای برخورد برخی برنامه بعد بنابراین بندی بنویسید به بهترین بود بیشتری بین تا تازه تان تبلت تر تفاوت تناسب تنها توان توضیح ثانیه جدید حافظه حالت حالتی حتما حجم حذف خام خواهد خواهند خواهید خواهیم خود خیلی داد کش داده دارد دارند دانلود در دست دسترسی دسته دقت دهند دهنده دو دوباره دوم دیتا دیتاها دیتاهای دیتاهایی دیتای دیگر را راه رفت روبرو روی زمانی زیادی سایت سایر سختی سرجای سرعت سریع سن، سیستم شان شاهده شرایطی شما شناسانده طبق عاقلانه عبارتی عنوان فرض فضای فقط فیتنس فیلم قد قرار لازم لود ماند مثلا مجدد مدیریت مربوط مرسوم مسلما مطمئنید مقالات ممکن مواردی موجب مورد موضوع موقت می میبرد میدهید میزان میشود میکند، میکنید میکنید، میکنیم میگیرد نداشته نداند نرم نصب نظیر نمونه نکته نیاز نیازی نیست ها های هرکدام هستند هم همان هنگ هنگام و واقع واقعیت وجود وزن، وقتی ویدیو پادکست پاک پایه پیدا پیش چقدر چند چنین چه چیست چیست؟ کار کار، کاربر کاربران کاربردی کارها کاملا کامنت کرد؟ کردن کرده کش کلمات کلیدی کماکان کند کنند کنید که گاهی گذشت گزینه گفته گوشی گوشی، گیگابایت یا یک یکی

   

  

  بیوگرافی سردار ازمون

  طالع بینی سال 2017

  پوست پرتقال

  کافئین در قهوه

  شکر پنیر

  

  فال تاروت اصلی

 • دانلود سرزمین
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :