حل مشکل قطع شدن اینترنت، بعد از آپدیت جدید ویندوز 10

مجموعه: دانلود
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • حل مشکل قطع شدن اینترنت، بعد از آپدیت جدید ویندوز 10
 •  

  حل مشکل قطع شدن اینترنت، بعد از آپدیت جدید ویندوز 10

   

   

  حل مشکل قطع شدن اینترنت، بعد از آپدیت جدید ویندوز 10

   

   

  بعد از ارائه آپدیت جدید ویندوز 10 بعضی از کاربران با مشکل قطع شدن اینترنت مواجه شده اند که این مشکل برایشان بسیار آزار دهنده است.

   

  در ادامه روش حل مشکل قطعی اینترنت در ویندوز 10 را آموزش خواهیم داد.

   

  برای شروع ابتدا بایستی خط فرمان ویندوز (CMD) را اجرا نمایید. برای این منظور کافی است از منوی استارت آن را باز نموده و یا با فشردن کلید های ترکیبی  Win + R و سپس تایپ عبارت  cmd.exe آن را فراخوانی و اجرا نمایید. پس از باز شدن CMD تنها کافی است دستورات زیر را  وارد نموده و اینتر را بفشارید:


  netsh winsock reset catalog

  netsh int ipv4 reset reset.log

  اگر اجرای دستورات بالا موفقیت آمیز نبود و شما نتوانستید از آن نتیجه دلخواه را دریافت کنید، باید در CMD با تایپ دستور زیر یک آدرس IP جدید تعریف نمایید. فرمت دستور مورد نظر به شکل زیر است:


  ipconfig /renew

  به احتمال زیاد و به طور عادی لازم است این دستور را دوبار اجرا نمایید.

  (پس از یک بار اجرای آن، با فشردن کلید جهت نما به سمت بالا دستور را مجددا فراخوانی نموده و با فشردن اینتر آن را اجرا نمایید)

  در صورتی که هیچ یک از راه حل های بالا نتوانستند مشکل شما را برطرف نمایند بهتر است تنظیمات مودم را بررسی کنید. و یا یک بار کارت شبکه وایرلس و مودم خود را حذف و نصب کنید.

  لازم به ذکر است که مایکروسافت در حال حاضر در حال بررسی موضوع و رفع این مشکل می باشد و قطعا به زودی آپدیت جدیدی برای رفع این مشکل عرضه خواهد شد.

   

   

  حل مشکل قطع شدن اینترنت، بعد از آپدیت جدید ویندوز 10 سایر مقالات مربوط به ویندوز

  کلمات کلیدی :

  ویندوز آموزش ویندوز 10 ترفند ویندوز حل مشکل ویندوز 10

  دسته بندی : مقالات > ویندوز : مقالات ویندوز 10

  ( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

  http://www.sarzamindownload.com/contents/4206/

  کلمات کلیدی : بعد اگر به حل در لازم ( () ) + ? ?آموزشویندوزآموزش ?ترفندویندوزترفند ?حلمشکلویندوزحل ?ویندوز ?ویندوزویندوز آدرس آزار آموزش آمیز آن آن، آپدیت ابتدا اجرا اجرای احتمال ادامه ارائه از است است است در استارت اند اولین این اینتر اینترنت اینترنت، با بار باز باشد بالا باید بایستی بدون برای برایشان بررسی برطرف بسیار بعد بعضی بفشارید بندی بنویسید به بهتر تایپ ترکیبی تعریف تنظیمات تنها جدید جدیدی جهت حاضر حال حذف حل خط خواهد خواهیم خود داد برای در دریافت دسته دستور دستورات دلخواه دهنده دوبار ذکر را راه رفع روش زودی زیاد زیر سایر سمت سپس شبکه شد شدن شده شروع شما شکل صورتی طور عادی عبارت عرضه فراخوانی فرمان فرمت فشردن قطع قطعا قطعی لازم مایکروسافت مجددا مربوط مشکل مقالات منظور منوی مواجه مودم مورد موضوع موفقیت می نبود نتوانستند نتوانستید نتیجه نصب نظر نما نمایند نمایید نمایید (پس نمایید) نموده های هیچ و وارد وایرلس ویندوز ویندوز پس کاربران کارت کافی کامنت کلمات کلید کلیدی کنید کنید، که یا یک

   

  

  بازی مردگان متحرک 3 اندروید

  عکس های خنده دار

  بازار خودرو

  مدل لباس دخترانه

  دانلود کی ام پلیر

  

  فال انبیا اصلی

 • دانلود سرزمین
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :