ویروس باجگیر چیست؟

مجموعه: دانلود
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • ویروس باجگیر چیست؟
 •  

  ویروس باجگیر چیست؟

   

   

  ویروس باجگیر چیست؟

   

   

  ویروس های باجگیر یا Ransomware به ویروس هایی گفته می شود که با نفوذ به سیستم قربانی با جستجو در اطلاعات سیستم فایل ها را توسط کدهای رمزگذاری نظیر AES رمزگذاری کرده و سپس با ایجاد پیغام بر روی صفحه نمایش قربانی از او درخواست مبلغی پول را میکند که به صورت Bitcoin یا واحد پول اینترنتی است که قابلیت ردگیری ندارد. بعضی از این بد افزار ها در صورت پرداخت نکردن باج در موعد مشخص شده مبالغ درخواستی را افزایش می دهند.

   

  ویروس باجگیر چیست؟

   

   

  از جمله این ویروس های باج گیر می توان از بدافزارهایی نظیر "لاکیسربر، تسلاکریپت یا CryptoLocker اشاره کرد که البته نرم افزارهایی نیز برای رمزگشایی فایل های آلوده معرفی شده اند که در برخی موارد موفق بوده و در برخی موارد دیگر در مقابل ویروس هایی از این نوع نتوانستند کاری از پیش ببرند. بنابراین بهترین راه حل برای مقابله با این نوع ویروس ها چلوگیری از ورود این ویروس ها به سیستم با استفاده از آنتی ویروس های به روز، عدم باز کردن فایل ها یا لینک های ناشناس، به خصوص از طریق ایمیل و یا تبلیغات های فریبنده در اینترنت می باشد. همچنین داشتن بک آپ به روز از محتویات حافظه سیستم و یا اطلاعات مهم می تواند در مواقع آلوده شدن به این ویروس می تواند نجات بخش باشد.

   

  اما با همه این احوال اگر ناخواسته سیستم تان به این نوع ویروس آلوده شد حتما از فایل های خود یک بک آپ تهیه کنید و امیدوار بمانید تا نرم افزارهایی برای بازگشایی فایل های رمز شده عرضه شود.

   

   

  ویروس باجگیر چیست؟سایر مقالات مربوط به امنیت

  کلمات کلیدی :

  امنیت ویروس ویروس باج گیر امنیت در اینترنت مقابله با ویروس باجگیر آنتی ویروس

  دسته بندی : مقالات > اینترنت : امنیت در اینترنت

  ( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

  http://www.sarzamindownload.com/contents/4351/

  کلمات کلیدی : ویروس از ( () ) ? ?آنتیویروسآنتی ?امنیتامنیت ?امنیتدراینترنتامنیت ?اینترنت ?مقابلهباویروسباجگیرمقابله ?ویروسباجگیرویروس ?ویروسویروس آلوده آنتی آپ احوال از است استفاده اشاره اطلاعات افزار افزارهایی افزایش البته امنیت امنیت امیدوار اند او اولین اگر ایجاد ایمیل این اینترنت اینترنتی با باج باجگیر باز بازگشایی باشد باشد اما ببرند بخش بد بدافزارهایی بدون بر برای برخی بعضی بمانید بنابراین بندی بنویسید به بهترین بوده بک تا تان تبلیغات تسلاکریپت تهیه توان تواند توسط جستجو جمله حافظه حتما حل خصوص خود داشتن در درخواست درخواستی دسته دهند دیگر را راه ردگیری رمز رمزگذاری رمزگشایی روز روز، روی سایر سربر، سپس سیستم شد شدن شده شما شود شود صفحه صورت طریق عدم عرضه فایل فریبنده قابلیت قربانی لاکی، لینک مبالغ مبلغی محتویات مربوط مشخص معرفی مقابل مقابله مقالات مهم موارد مواقع موعد موفق می میکند ناخواسته ناشناس، نتوانستند نجات ندارد نرم نظیر نفوذ نمایش نوع نکردن نیز ها های هایی همه همچنین و واحد ورود ویروس پرداخت پول پیش پیغام چلوگیری چیست؟ کاری کامنت کدهای کرد کردن کرده کلمات کلیدی کنید که گفته گیر یا یک

   

  

  رضا قوچان نژاد و همسرش

  عکس نوشته

  آموزش آشپزی

  جدیدترین استخدام ها

  قرص های ضد بارداری

  

  فال حافظ اصلی

 • دانلود سرزمین
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :