چگونه دسترسی مهمانان به وای فای را محدود کنیم؟

مجموعه: دانلود
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • چگونه دسترسی مهمانان به وای فای را محدود کنیم؟
 •  

  چگونه دسترسی مهمانان به وای فای را محدود کنیم؟
   
   
  چگونه دسترسی مهمانان به وای فای را محدود کنیم؟
   
   
  در این مقاله شما را با روشی بسیار جالب برای محدود سازی سرعت اینترنت مهمان ها آشنا می کنیم. اگر از اینترنت حجمی استفاده می نمایید و مهمانان زیادی در منزل یا محل کارتان رفت آمد می کنند، از طریق این آموزش و نرم افزار NetCut می توانید سرعت و محدودیت خاصی برای هر یک از آنان تنظیم نمایید. یا دسترسی آنها را به اینترنت به طور کامل قطع کنید. 
   
  توسط این نرم افزار می توانید، تمام افراد متصل به وای فای را مشاهده و دسترسی آنها را ضعیف یا به طور کامل قطع نمایید. از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به قابلیت قطع دسترسی به وای فای بدون اخطار و به صورت مخفیانه اشاره نمود.
   
  در این آموزش با سرزمین دانلود همراه باشید.
   
  توجه: سایت سرزمین دانلود هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده های نادرست از این برنامه ندارد. و تمامی مسئولیت ها به عهده کاربر می باشد.
   
   
  ابتدا نرم افزار NetCut را از این لینک دانلود نمایید.
   
  پس از نصب نرم افزار با محیط زیر مواجه خواهید شد. برنامه به صورت خودکار شبکه وای فای را شناسایی کرده و سیستم های متصل را نمایش می دهد. (موبایل ها، کامپیوترها، و بقیه دستگاه های متصل به مودم وای فای شما)
   
  چگونه دسترسی مهمانان به وای فای را محدود کنیم؟
   
   
  با کلیک بر روی سیستم مورد نظر و انتخاب گزینه (Cut Off (Ready دسترسی شخص به وای فای قطع خواهد شد.
   
  چگونه دسترسی مهمانان به وای فای را محدود کنیم؟
   
   
  سپس مانند تصویر کلمه قرمز رنگ Off کنار اسم دستگاه نوشته می شود. برای مشاهده میزان حجم مصرف شده توسط شخص، گزینه Resume را انتخاب نمایید.
   
  چگونه دسترسی مهمانان به وای فای را محدود کنیم؟
   
   
   
  چگونه دسترسی مهمانان به وای فای را محدود کنیم؟ سایر مقالات مربوط به اینترنت

  کلمات کلیدی :

  اینترنت ویندوز قطع وای فای مهمانان کاهش دسترسی وای فای چگونه وای فای خود را برای مهمانان محدود کنیم برنامه NetCut جلوگیری از وصل شدن دیگران به مودم وایرلس روش قطع کردن اتصال به وای فای

  دسته بندی : مقالات > اینترنت : نرم افزارهای کاربردی اینترنت

  ( 1 کامنتمشاهده کامنت ها )

  http://www.sarzamindownload.com/contents/4415/

  کلمات کلیدی : در چگونه با سپس ( () (موبایل ) ? ?اینترنت ?اینترنتاینترنت ?برنامهبرنامه ?جلوگیریازوصلشدندیگرانبهمودموایرلسجلوگیری ?روشقطعکردناتصالبهوایفایروش ?قطعوایفایمهمانانقطع ?ویندوزویندوز ?چگونهوایفایخودرابرایمهمانانمحدودکنیمچگونه ?کاهشدسترسیوایفایکاهش آشنا آمد آموزش آنان آنها اتصال اخطار از استفاده اسم اشاره افراد افزار افزارهای انتخاب اگر این اینترنت اینترنت با باشد ابتدا باشید بدون بر برای برنامه بسیار بقیه بندی به تصویر تمام تمامی تنظیم توان توانید توانید، توجه توسط جالب حجم حجمی خاصی خواهد خواهید خود خودکار دانلود در دسترسی دسته دستگاه دهد دیگر دیگران را رفت رنگکنار روشی روی زیادی زیر سازی سایت سایر سرزمین سرعت سیستم شبکه شخص شخص، شد شد شدن شده شما شما) شناسایی شود صورت ضعیف طریق طور عهده فای قابلیت قبال قرمز قطع لینکدانلود مانند متصل محدود محدودیت محل محیط مخفیانه مربوط مسئولیت مسئولیتی مشاهده مصرف مقالات مقاله منزل مهمان مهمانان مواجه مودم مورد می میزان نادرست ندارد نرم نصب نظر نمایش نمایید نمایید نمایید پس نمود در نوشته ها ها، های هر همراه هیچگونه و وای وایرلس وصل ویژگی کاربر کاربردی کارتان کامل کامنت کامپیوترها، کردن کرده کلمات کلمه کلیدی کلیک کنند، کنید توسط کنیم کنیم؟ گزینه یا یک

   

  

  دانلود گوگل پلی استور اندروید

  قوانین فنگ شویی اتاق‌ خواب

  عکس جدید ترانه علیدوستی

  قرص ضد استرس

  مدل های آرایش ابرو

  

  فال حافظ با معنی

 • دانلود سرزمین
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :