3 راه برای خالی کردن حافظه گوشی های اندرویدی

مجموعه: دانلود
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • 3 راه برای خالی کردن حافظه گوشی های اندرویدی
 •  

  3 راه برای خالی کردن حافظه گوشی های اندرویدی

   

   

  3 راه برای خالی کردن حافظه گوشی های اندرویدی

   

   

  گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند با دانلود سریع برنامه های شما، افزودن رسانه هایی از قبیل موزیک، فیلم وداده های ذخیره سازی برای استفاده آفلاین، آن را برای شما به ارمغان بیاورند. دستگاه های قدیمی دیگر ممکن است شامل فضای کمی باشند که این به عنوان یک مشکل محسوب می شود. به دلیل داشتن فضای کم شما مجبور هستید که وقت بیشتری را در فضای داخلی دستگاه خود صرف پاک کردن کنید.

   

  1. اپلیکیشن ها را به حافظه microSD خود منتقل کنید

  اگر از یک تلفن هوشمند اندرویدی استفاده می کنید که برای ارتقای فضای ذخیره سازی اجازه ی اضافه کردن microSD را به شما می دهد، قادر هستید برخی از اپلیکیشن های خود را به این بخش منتقل کنید. بدین منظور به Settings رفته و با دنبال کردن مسیر Applications > Application manager روی اپلیکیشنی که می خواهید به microSD منتقل شود، ضربه بزنید. اگر اپلیکیشن انتخابی قابل انتقال باشد گزینه ی Move to SD card برای شما پدیدار خواهد شد. با ضربه زدن روی آن برنامه ی مورد نظرتان به microSD منتقل می شود.

   

  2. پاک کردن لیست دانلود ها

  دستگاه اندرویدی تان یک پوشه ی دانلود دارد که تمام مواردی دانلود شده توسط شما شامل اسناد، ویدیو ها، عکس های و فایل های دیگر در آن ذخیره می شوند. بیشتر فایل هایی که در این پوشه قرار دارند جزو مواردی نیستند که به آن ها نیاز داشته باشید. بنابراین می توانید امیدوار باشید که با حذف این موارد بخشی از فضای ذخیره سازی خود را آزاد کنید. در بخش اپلیکیشن ها، پوشه دانلود را می توانید از قسمتی به نام My Files پیدا کنید. روی این پوشه لمس طولانی کرده و سپس با انتخاب آیکن سطل زباله و یا ضربه زدن روی گزینه ی پاک کردن، اقدام به حذف آن نمایید.

   

  3 راه برای خالی کردن حافظه گوشی های اندرویدی

   

   

  3. اپلیکیشن ها را به زباله دان منتقل کنید

  اگر تمام راه های گفته شده را امتحان کرده اید و هم چنان به فضای بیشتری برای ذخیره سازی احتیاج دارید، راهی جز حذف برخی از اپلیکیشن های بی استفاده برای شما وجود ندارد. احتمالاً برنامه هایی روی دیوایس خود دارید که هرگز از آن ها استفاده نکرده اید. برای فهمیدن این که کدام اپلیکیشن ها بیشترین فضا را روی تلفن همراه تان اشغال کرده اند به قسمت Settings رفته و مسیر Storage > Apps را دنبال نمایید. در این بخش لیستی از برنامه ها به همراه اندازه ی آن ها را مشاهده خواهید کرد.

   

   

  3 راه برای خالی کردن حافظه گوشی های اندرویدیسایر مقالات مربوط به اندروید

  کلمات کلیدی :

  اندروید اموزش راه هایی برای خالی کردن حافظه گوشی و تبلت های اندرویدی

  دسته بندی : مقالات > موبایل و تبلت : اندروید

  ( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

  http://www.sarzamindownload.com/contents/4532/

  کلمات کلیدی : گوشی ( () ) ? ?اموزشراههاییبرایخالیکردنحافظهگوشیوتبلتهایاندرویدیاموزش ?اندرویداندروید ?موبایل آزاد آفلاین، آن آیکن اجازه احتمالاً احتیاج ارتقای ارمغان از است استفاده اسناد، اشغال اضافه افزودن اقدام امتحان امیدوار انتخاب انتخابی انتقال اند اندازه اندروید اندرویدی اندرویدی اولین اپلیکیشن اپلیکیشنی اگر اید این با باشد باشند باشید بخش بخشی بدون بدین برای برخی برنامه بزنید بنابراین بندی بنویسید به بی بیاورند بیشتر بیشتری بیشترین تان تبلت تلفن تمام توانند توانید توسط جز جزو حافظه حذف خالی خواهد خواهید خود داخلی دارد دارند دارید دارید، داشتن داشته دان دانلود در دسته دستگاه دلیل دنبال دهد، دیوایس دیگر ذخیره را راه راهی رسانه رفته روی زباله زدن سازی سایر سریع سطل سپس شامل شد شده شما شما، شود شود شود، شوند صرف ضربه طولانی عنوان عکس فایل فضا فضای فهمیدن فیلم قابل قادر قبیل قدیمی قرار قسمت قسمتی لمس لیست لیستی مجبور محسوب مربوط مسیر مشاهده مشکل مقالات ممکن منتقل منظور موارد مواردی مورد موزیک، می نام ندارد نظرتان نمایید نمایید نکرده نیاز نیستند ها ها دستگاه ها، های هایی هرگز هستید هم همراه هوشمند و وجود وداده وقت ویدیو پاک پدیدار پوشه پیدا چنان کامنت کدام کرد کردن کردن، کرده کلمات کلیدی کم کمی کنید کنید کنید اگر که گزینه گفته گوشی ی یا یک

   

  

  کنترل دیابت

  عکس آسمان و ابر

  چرا زنها بیشتر از مردها حرف می‌ زنند

  دانلود برنامه داب اسمش

  دانلود سریال The Walking Dead دوبله فارسی

  

  فال تاروت اصلی

 • دانلود سرزمین
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :