3 راه برای خالی کردن حافظه گوشی های اندرویدی

مجموعه: دانلود
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • 3 راه برای خالی کردن حافظه گوشی های اندرویدی
 •  

  3 راه برای خالی کردن حافظه گوشی های اندرویدی

   

   

  3 راه برای خالی کردن حافظه گوشی های اندرویدی

   

   

  گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند با دانلود سریع برنامه های شما، افزودن رسانه هایی از قبیل موزیک، فیلم وداده های ذخیره سازی برای استفاده آفلاین، آن را برای شما به ارمغان بیاورند. دستگاه های قدیمی دیگر ممکن است شامل فضای کمی باشند که این به عنوان یک مشکل محسوب می شود. به دلیل داشتن فضای کم شما مجبور هستید که وقت بیشتری را در فضای داخلی دستگاه خود صرف پاک کردن کنید.

   

  1. اپلیکیشن ها را به حافظه microSD خود منتقل کنید

  اگر از یک تلفن هوشمند اندرویدی استفاده می کنید که برای ارتقای فضای ذخیره سازی اجازه ی اضافه کردن microSD را به شما می دهد، قادر هستید برخی از اپلیکیشن های خود را به این بخش منتقل کنید. بدین منظور به Settings رفته و با دنبال کردن مسیر Applications > Application manager روی اپلیکیشنی که می خواهید به microSD منتقل شود، ضربه بزنید. اگر اپلیکیشن انتخابی قابل انتقال باشد گزینه ی Move to SD card برای شما پدیدار خواهد شد. با ضربه زدن روی آن برنامه ی مورد نظرتان به microSD منتقل می شود.

   

  2. پاک کردن لیست دانلود ها

  دستگاه اندرویدی تان یک پوشه ی دانلود دارد که تمام مواردی دانلود شده توسط شما شامل اسناد، ویدیو ها، عکس های و فایل های دیگر در آن ذخیره می شوند. بیشتر فایل هایی که در این پوشه قرار دارند جزو مواردی نیستند که به آن ها نیاز داشته باشید. بنابراین می توانید امیدوار باشید که با حذف این موارد بخشی از فضای ذخیره سازی خود را آزاد کنید. در بخش اپلیکیشن ها، پوشه دانلود را می توانید از قسمتی به نام My Files پیدا کنید. روی این پوشه لمس طولانی کرده و سپس با انتخاب آیکن سطل زباله و یا ضربه زدن روی گزینه ی پاک کردن، اقدام به حذف آن نمایید.

   

  3 راه برای خالی کردن حافظه گوشی های اندرویدی

   

   

  3. اپلیکیشن ها را به زباله دان منتقل کنید

  اگر تمام راه های گفته شده را امتحان کرده اید و هم چنان به فضای بیشتری برای ذخیره سازی احتیاج دارید، راهی جز حذف برخی از اپلیکیشن های بی استفاده برای شما وجود ندارد. احتمالاً برنامه هایی روی دیوایس خود دارید که هرگز از آن ها استفاده نکرده اید. برای فهمیدن این که کدام اپلیکیشن ها بیشترین فضا را روی تلفن همراه تان اشغال کرده اند به قسمت Settings رفته و مسیر Storage > Apps را دنبال نمایید. در این بخش لیستی از برنامه ها به همراه اندازه ی آن ها را مشاهده خواهید کرد.

   

   

  3 راه برای خالی کردن حافظه گوشی های اندرویدیسایر مقالات مربوط به اندروید

  کلمات کلیدی :

  دسته بندی : مقالات > موبایل و تبلت : اندروید

  ( بدون کامنتاولین کامنت را شما بنویسید )

  http://www.sarzamindownload.com/contents/4532/

  

  فواید خوردن آبلیمو به همراه چای

  دانلود سریال گریم با دوبله فارسی

  روش تهیه استانبولی

  آموزش آشپزی

  آموزش بالا بردن سرعت دانلود شبانه

 • دانلود سرزمین
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :